H.G. RIDDER - Automatisierungs-GmbH (Logo) Hersteller der WARICUT Wasserstrahlschneidesysteme. Photos: Werk Hamm/Westfalen und Maschinen


 
Strona: Produkty / WARICUT Technika strumienia wody / WARICUT Akcesoria / Software Waricam
     

Software Waricam

Dodatkowo do naszych systemów do cięcia strumieniem wody WARICUT® oferujemy w opcji nasze oprogramowanie CAD/CAM „WARICAM“. WARICAM dostępny jest w różnych poziomach konstrukcji, od wersji standardowych aż do profesjonalnych.

WARICAM jest efektywnym, przygotowanym sieciowo systemem programowania NC z konstruowaniem (CAD) i technologią pojedynczego elementu (CAM), z ręcznym i w pełni automatycznym wyprofilowaniem konturów rzeczywistych, zarządzaniem zleceniami, częściami, tablicami, planami i kodami NC, do produkcji pojedynczych elementów, małych i dużych serii.
Zakres funkcji oprogramowania ustalany jest wg życzeń klienta.
Jeśli chcą Państwo wiedzieć więcej o obszernych funkcjach WARICAM, chętnie prześlemy Państwu dalsze informacje na ten temat.


WARICAM Konstrukcja


WARICAM płaszczyzna „Konstrukcja“ z modułem CAD i różnymi funkcjami CAM, przykładowo konturowe lub elementowe przyporządkowanie róznych uwarunkowań cięcia (jakości) lub przypisanie chorągiewek, warunków wbicia i cięcia automatycznie wg materiału i grubości i wiele innych.


WARICAM sprofilowanie ręczne i automatyczne


WARICAM poziom profilowania ręcznego
W profilowaniu ręcznym można umiejscawiać poszczególne elementy w trybie ciągnięcia lub bump na jednej z wybranych tablic wraz z kontrolą kolizji i kolejnością obrabiania.
Ponadto do dyspozycji użytkownika jest funkcja profilowania konturu, przy pomocy której można przełączyć automatycznie także w profilowaniu ręcznym wybrane poszczególne części na wyświetlonej tablicy.


Dalsze dostępne funkcje WARICAM:

WARICAM moduł fazowania: prosta konstrukcja części fazowanych dla maszyn 3D Waricut

WARICAM Professional 3: moduł CAM dla kompleksowych zadań cięcia w 3D

 
 
 
 
WARICAM poziom „Konstrukcja“
 
WARICAM poziom „Profilowanie ręczne“
 
 
     
     
nach oben springen
   
     


| Home | Kontakt | Privacy Policy | Imprint / Stopka wydawnicza |
H.G. RIDDER - Automatisierungs-GmbH
Auf dem Knuf 8-10, D-59073 Hamm
Tel.: 02381 - 30212-0 - Fax.: 02381 - 30212-22
E-Mail: waricut@ridder.de


Webdesign by artflow® | Design Studio z Hamm / Westfalii [ www.artflow.de ]